Kategorie

Detoksykacja organizmu

Chlorofil forma płynna 750ml

Chlorofil forma płynna 750ml

97,00 zł

w tym VAT

Masz pytanie

+48 530 840 449

+48 665 366 659

Poniedziałek-Piątek

9:00-19:00

Sobota

11:00-15:00

Chlorofil 750ml

Skład: Chlorofilina, ekstrakt z jęczmienia, olejek miętowy, ekstrakt z lucerny, chlorella

Podstawowe zalety:

* podnosi energię

* oczyszcza organizm z toksyn

* przyśpiesza rekonwalescencję

* dotlenia krew i poprawia jej jakość

* regularnie spożywany nie pozwoli na rozwój grzybów, pleśni, pasożytów w organizmie

* przed pójściem spać, można nim przepłukać usta przez około 2 minuty, wówczas zmieni PH w jamie ustnej. Chlorofil zapobiega próchnicy

Olejek miętowy od setek lat jest znany i stosowany jest jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

 

Jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo  ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

 

Lucerna zawiera aż trzykrotnie więcej białka niż słynąca z tego soja. Dzięki temu doskonale wzmacnia organizm i przyspiesza jego regenerację, a także w naturalny sposób go oczyszcza. Jest niezastąpiona dla osób pragnących przyspieszyć proces regeneracji.

 

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

 

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące układ trawienny, wspomaga system odpornościowy, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych, znanych w świecie medycyny antyoksydantów. Jej cząsteczki są w stanie „podróżować” po całym organizmie, ponieważ zawierają atom miedzi, która tak jak żelazo, jest nośnikiem tlenu. W rzeczywistości, cząsteczka chlorofiliny jest bardzo podobna w budowie do cząsteczki hemu, znajdującej się w naszej krwi.

 

Synergiczne i innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w Chlorofilu  nie zawierających żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększoną przyswajalność.

 

Pochodzenie: Duolife PolskaZobacz również

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce