Kategorie

Detoksykacja organizmu

Chlorofil w płynie 475

Chlorofil forma płynna 475ml

85,00 zł

w tym VAT

Masz pytanie

+48 530 840 449

+48 665 366 659

Poniedziałek-Piątek

9:00-19:00

Sobota

11:00-15:00

Chlorofil w płynie 475ml

Chlorofil jest niezbędny dla ludzi, którzy nie otrzymują dostatecznie dużo światła słonecznego, dla osób przemęczonych, zestresowanych. Chlorofil stanowi pierwszą pomoc przy nagłym, a nawet silnym zatruciu organizmu.

Chlorofil w płynie pobudza pobudza proces organizmu z toksyn. Struktura chlorofilu jest bardzo zbliżona do hemu, barwnika krwi. Cząsteczka hemoglobiny ma prawie taki sam kształt jak cząsteczka chlorofilu. Hemoglobina posiada w swoim centrum atom żelaza, natomiast chlorofil atom magnezu. W skład chlorofilu wchodzi 2,7% magnezu, co daje kolor liści i igieł. Chlorofil jak hemoglobina ma ogromną zdolność i łatwo łączy się z tlenem.Jest idealnym chelatorem, zabiera ze sobą niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii.

Chlorofil pozyskiwany jest z lucerny siewnej. Lucerna jest jednym z najlepszych źródeł białka, chlorofilu, karotenu, witaminy A, witaminy D,E, B6, K i kilku enzymów trawiennych. Dzięki głębokiemu systemowi korzeniowemu, lucerna jest dobrym źródłem wapnia, magnezu, fosforu, żelaza, potasu

Chlorofil zielony barwnik wchodzący w skład większości roślin. Jest to jedyna substancja w przyrodzie, która magazynuje światło. Średnio co dziesięć sekund w żywym organizmie umiera milion komórek , zastępowane nowymi pobierającymi pokarm z dostarczonych substancji. Ubogi w światło pokarm powołuje do życia komórki o niskim poziomie witalności, co w konsekwencji przyśpiesza proces starzenia organizmu. Przykładem może być zbyt duże spożywanie mięsa, nabiału, cukrów, słodyczy, kawy. W ten sposób w organizmie rozwiną się różne choroby. By zachować równowagę kwasowo - zasadową na poziomie 7,35 musimy spożywać warzywa bogate w zasady np. warzywa, owoce, pędy, kiełki, ziołowe herbatki. Niestety pęd życia nie pozwala na stosowanie zdrowej diety.

Dieta powinna się składać w 20% z produktów kwaśnych, a w 80% z pokarmów o odczynie zasadowym. W zdrowym ciele współczynnik PH  powinien mieścić się w przedziale 7,3-7,4 co odpowiada odczynowi zasadowemu. Dieta bogata w kwaśność, zakwasza nasz organizm, doprowadzając do stanów zapalnych, w tym choroby serca, zapalenie stawów, udary, cukrzycę, wysoki poziom cholesterolu.

Stosowanie

jedną łyżeczkę chlorofilu dodać do ciepłej wody i pić w trakcie posiłku.

Konserwant: Benzoesan sodu, pozyskiwany z żurawiny i jagód.

NSP do produkcji używa tylko najlepsze,najbardziej bezpieczne oraz tylko i wyłącznie naturalne surowce! Wszystkie wyroby tego producenta  odpowiadają najbardziej wymagającym międzynarodowym standardom GMP, TGA, FDA, ISO 9001 i są certyfikowane przez kontrolne organy na lokalnym poziomie.

Producent Nature's SunshineProdukty powiązane

Zobacz również

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce