Kategorie

Hyaluron Drink

Hyaluron Drink 200ml

Hyaluron Drink 200ml

Szybka wysyłka - w ciągu 24h
Zawsze aktualne stany magazynowe
Najszersza oferta produktów orkiszowych w Polsce

234,00 zł

w tym VAT

Telefon

Masz pytanie

+48 530 840 449

+48 665 366 659

Poniedziałek-Piątek

Zegar

9:00-19:00

Sobota

Zegar

11:00-15:00

Email

Hyaluron Drink 200ml

Naturalny, wegański suplement diety z unikalną formułą kwasu hialuronowego o krótkim i długim łańcuchu z synergiczną kombinacją składników odżywczych i owocowym wyciągiem z granatów.
Kompleks odżywczy dostosowany do codziennego stosowania pomaga utrzymać zdrową skórę, włosy i paznokcie oraz chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

WYSELEKCJONOWANE SKŁADNIKI

PROCEANIS® Hyaluron Drink to pierwszy na świecie wegański beauty drink z kwasem hialuronowym i naturalnymi składnikami odżywczymi. Unikalny i opatentowany skład zapewni Twojej skórze nawilżenie oraz odżywienie.

BIODOSTĘPNE SKŁADNIKI

Naturalne ekstrakty z owoców i warzyw w połączeniu z kompleksem kwasu hialuronowego podawane w formie płynnej dla skutecznej wchłanialności witamin i składników aktywnych zawartych w produkcie. Płynna forma produktu jest bardziej biodostępna dla organizmu w porównaniu do proszków czy tabletek.

Aż 120 mg kwasu hialuronowego w dziennej porcji

Innowacyjna struktura molekularna i połączenie dwóch cząsteczek kwasu hialuronowego krótko i długołańcuchowego.

CZYSTY SKŁAD

W suplemencie diety PROCEANIS® Hyaluron Drink nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, sztucznych konserwantów i barwników.

VEGAN & ANIMAL FRIENDLY

PROCEANIS Hyaluron Drink jest produktem w 100% wegańskim i nietestowanym na zwierzętach.

WYPRODUKOWANY W NIEMCZECH

PROCEANIS to marka wywodząca się z pięknego Hamburga z 12 letnim stażem na rynku produkująca wyłącznie produkty z kwasem hialuronowym.

Jak działa Hyaluron Drink?

Hyaluron Drink to pierwszy w Polsce suplement diety z kwasem hialuronowym o unikalnym połączeniu cząsteczek krótko- i długołańcuchowych i działaniu opartym na badaniach klinicznych. Dzięki płynnej formie podania ten kompleks hialuronowy posiada wysoką wchłanialność i biodostępność składników. Stosowanie i skład Hyaluron Drink został stworzony w oparciu o najnowsze badania żywieniowe i jest dobrze tolerowany przez organizm. Zadbaliśmy o to, aby produkt nie zawierał substancji szkodliwych i sztucznych. Hyaluron Drink jest w 100% naturalny i bezpieczny dla kobiet w ciąży jak i karmiących, alergików, a także diabetyków.

Zobacz również

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce