Kategorie

Napoje św. Hildegardy 

Napoje św. Hildegardy zwane inaczej nalewkami, eliksirami stanowią ważny czynnik zdrowego sposoby życia. Wzmacniają, dodają energii, wspomagają trawienie, wspomagają pracę serca, poprawiają funkcjonowanie organizmu i rozweselają. Soki i wino świętej Hildegardy nie od dzisiaj cieszą się popularnością wśród klientów, którzy doceniają ich leczniczą moc. Warto więc po nie sięgnąć dla zdrowia!

  • Winko św. Hildegardy i inne nalewki stanowią element uzupełniający w diecie. Stanowią ważny czynnik zdrowego sposobu życia. Wino na serce św. Hildegardy dodaje energii, wspomaga trawienie, układ krwionośny i pracę serca. W konsekwencji poprawia funkcjonowanie całego organizmy. Uzupełnia niedobory substancji odżywczych w pożywieniu, a zawarte w nim zioła mają działanie odkwaszające i oczyszczające organizm. Nalewka św. Hildegardy to produkt wysokiej jakości o cennych właściwościach leczniczych. Warto więc po nią sięgnąć dla zdrowia!

  • Napoje i soki św. Hildegardy z Bingen są nie tylko doskonałe w smaku, ale doskonale wpływają na nasze zdrowie. Dodają energii i można je spożywać niemal w nieograniczonej ilości, aby podnieść swoją odporność. Dieta św. Hildegardy zaleca spożywanie soków i nalewek opartych na bazie naturalnych ziół, aby dodać sobie energii, zlikwidować chroniczne zmęczenie i napięcie ciała. Św. Hildegarda z Bingen podkreślała, że stosowanie nalewek i soków wspomaga harmonijne trawienie. Kuracja powinna być stosowana przez okres od 1 do 3 miesięcy, lecz z powodzeniem może być powtarzana w ramach profilaktyki zdrowotnej.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce