Płatności - SwiatOrkiszu

Kategorie

PŁATNOŚCI

Pamiętaj
, jeśli chcesz zyskać na czasie i oszczędzić koszt wysyłki, wybierz jako formę zapłaty szybką płatność.                                                              

Dotpay.pl
.

Płacisz z ING Bank Śląski, BPH Sezam, przelew bankowy, przekaz pocztowy, Deutsche Bank PBC, iPko, Credit Agricole Bank Polska, Invest Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas, Volkswagen Bank Polska, BS Wschowa, Polbank EFG, Getin Bank.

Zyskujesz:

 * Czas - weryfikacja płatności trwa do 24h, dzięki czemu wyślemy Twoje zamówienie dużo szybciej niż przy płatności tradycyjnym przelewem.

Możesz wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:

Akceptujemy płatności przelewem:

Zapłaty dokonujesz na konto bankowe, które otrzymasz mailem po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Prosimy o wpisanie numeru ZAMÓWIENIA w tytule przelewu bankowego, co umożliwi nam szybszą realizację.

 

Numer konta bankowego:

PKO BP S.A.

24 1020 5402 0000 0902 0249 0050Akceptujemy płatności poprzez serwis Dotpay.pl :
Zapłaty dokonujesz po złożeniu zamówienia, za pomocą serwisu Dotpay.pl. Serwis Dotpay.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. 

Akceptujemy płatności za pobraniem: 
Zapłaty dokonujesz u kuriera lub listonosza, który dostarczy przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier lub listonosz nie wyda zamówionej przesyłki.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce