Kategorie

Produkty bezglutenowe 

Produkty bezglutenowe to ważny element diety osób z jego nietolerancją. Dla jednych jest to obowiązek, dla innych z kolei zdrowy żywieniowy wybór. Mąka bezglutenowa jest bogatym źródłem witamin. Na szczególną uwagę zasługuje mąka kasztanowa i mąka migdałowa, które to stanowią ważny element odżywczy w terapii żywieniowej. Ich używanie zaleca również dieta św. Hildegardy z Bingen. To właśnie kasztany jadalne i migdały wychwalała Święta za swoje dobroczynne działanie dla organizmu.

  • Mąka bezglutenowa to bogate źródło witamin i mikroelementów. Zaleca się jej stosowanie u osób, u których zdiagnozowano alergię na gluten lub celiakię. Mąka bezglutenowa dostępna jest w wielu rodzajach, jest to: mąka kasztanowa, ryżowa, migdałowa, sezamowa, sojowa, czy mąka orkiszowa. Oferujemy wyłącznie produkty bezglutenowe sprawdzonych producentów, w najlepszych cenach.

  • Makaron bezglutenowy to bogate źródło witamin i mikroelementów. Można go ugotować w al. dente w lekko osolonej wodzie. Idealnie smakuje zapiekany z warzywami. Makaron bezglutenowy do doskonały pomysł na danie obiadowe. Oferujemy wyłącznie produkty bezglutenowe sprawdzonych producentów, w najlepszych cenach.
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce