Piekarnia orkiszowa - SwiatOrkiszu

Kategorie

Piekarnia orkiszowa 

W naszym sklepie otrzymają Państwo najwyższej jakości chleb orkiszowy oraz bułeczki orkiszowe razowe na zakwasie w skład którego wchodzi mąka orkiszowa typ 1050 (75%) i mąka orkiszowa typ 630 (25%), woda i naturalny zakwas. Mąka orkiszowa typ 1050 i typ 630 do wypieku chleba pochodzą tylko i wyłącznie z naszego sklepu. Mąka orkiszowa to typ Oberkulmer Rotkorn. Nasz chlebek orkiszowy nie zawiera drożdży i spulchniaczy. Wypiekane jest w zaprzyjaźnionej piekarni w Wolsztynie!Życzymy smacznego!
 • Wszystkim, którzy chcieliby upiec własny chleb orkiszowy polecamy mieszanki chlebowe. Przygotowanie własnego pieczywa daje bowiem dużą satysfakcję, ale jest też bardzo czasochłonne, dlatego oferujemy wyselekcjonowane mieszanki do wypieku chleba, które pozwolą skrócić ten czas do minimum.

  Tylko najlepsze mieszanki chlebowe

  Mieszanki chlebowe nadają się do pieczenia w maszynie. Są proste i szybkie w przygotowaniu, a także nie zawierają sztucznych domieszek. Tak przygotowany chleb orkiszowy jest dobrze tolerowany przez osoby uczulone na pszenicę. Mogą go również jeść małe dzieci i osoby uczulone na gluten.

  Dlaczego warto stosować mieszanki chlebowe?

  Mieszanki chlebowe:

  • nie wymagają znajomości przepisu,
  • nie zajmują dużo miejsca w szafce,
  • są skomponowane w taki sposób, aby chleb zawsze wyszedł odpowiedni,
  • zapobiegają powstawaniu zakalców,
  Kupując nasze mieszanki chlebowe masz pewność, że Twój chleb zawsze wyjdzie idealny.
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce