Kategorie

BEZPIECZNE ZAKUPY 

 S
klep internetowy Świat-Orkiszu.pl to zakupy bezpieczne. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby chronić poufność informacji przekazywanych przez użytkowników. Bardzo cenimy prywatność i bezpieczeństwo transakcji naszych klientów i zbieramy od nich informacje, które pozwolą nam jak najlepiej dostosować usługi do ich wymagań i lepiej spełniać ich potrzeby.

Zapewniamy podczas zakupów w naszym sklepie:

• Poufność — nie udostępniamy żadnych danych osobowych przekazywanych przez użytkowników za pośrednictwem witryn internetowych bez wyraźnej zgody zainteresowanych, postępujemy zgodnie z zasadami ochrony poufności informacji (Polityką Prywatności).

• Bezpieczeństwo — używamy różnych środków bezpieczeństwa, łącznie z technologią szyfrowania SSL (Secure Socket Layer), aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych, transakcji oraz płatności elektronicznych dokonywanych online. Protokół SSL to efektywne zabezpieczenie, pozwalające na zakodowanie przesyłanych pomiędzy klientem a sklepem danych. Dzięki temu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.

• Zgodność z prawem — respektujemy obowiązujące przepisy prawa polskiego umożliwiające kupującym na odległość konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Ponadto spełniamy obowiązujące standardy:

    * warunki sprzedaży są zrozumiałe i opisane na witrynie,

    * dane naszej firmy są jawne i dostępne publicznie na stronie internetowej sklepu,

    * sklep respektuje przepisy o ochronie danych osobowych,

    * produkt będzie dostarczony zgodnie z zamówieniem,

    * w przypadku nieprawidłowości transakcji będzie zastosowana procedura rozpatrywania skargi.

Zakupy w naszym sklepie są tak bezpieczne, jak w sklepie tradycyjnym - ale o wiele wygodniejsze!

 


ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce