Kawy i herbaty - SwiatOrkiszu

Kategorie

Kawy i herbaty 

Herbata i kawa orkiszowa to ważny element diety św. Hildegardy. Herbata z kopru włoskiego zapobiega wzdęciom, zgadze, wspomaga trawienie, eliminuje złe samopoczucie po błędach dietetycznych. Kawa orkiszowa w ziarnach z kolei oczyszcza organizm, a także może posłużyć  jako napój w trakcie hildegardowego postu. Ziarno orkiszu jest bogate w białko, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i biopierwiastki, dlatego spożywanie go w postaci kawy reguluje m.in.; pracę przewodu pokarmowego, energetyzuje organizm oraz działa odmładzająco.  • Herbata i kawa orkiszowa to ważny element diety św. Hildegardy. Herbata z kopru włoskiego zapobiega wzdęciom, zgadze, wspomaga trawienie, eliminuje złe samopoczucie po błędach dietetycznych. Kawa orkiszowa w ziarnach z kolei oczyszcza organizm, a także może posłużyć  jako napój w trakcie hildegardowego postu. Ziarno orkiszu jest bogate w białko, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i biopierwiastki, dlatego spożywanie go w postaci kawy reguluje m.in.; pracę przewodu pokarmowego, energetyzuje organizm oraz działa odmładzająco.

  • Herbata św. Hildegady z Bingen to produkt dietetyczny wspomagający przemianę materii, znany i ceniony ze względu na swoje właściwości prozdrowotne. Herbata z kopru włoskiego zapobiega wzdęciom, zgadze, wspomaga trawienie, eliminuje złe samopoczucie po błędach dietetycznych. Herbata orkiszowa z kolei zawiera ziarno orkiszu, które reguluje pracę przewodu pokarmowego, dodaje sił, zwiększa odporność, a także oczyszcza organizm z toksyn. Działa na jelita jak płynny opatrunek.
    Herbaty św. Hildegardy z Bingen to specjalne kompozycje ziół o wielu właściwościach zdrowotnych. Wystarczy wybrać tę, której w danym momencie potrzebujemy. Wszystkie herbaty ziołowe św. Hildegardy są nie tylko zdrowe ale przede wszystkim pyszne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce