TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ŚWIĘTEJ HILDEGARDY


Towarzystwo Przyjaciół  św. Hildegardy z Bingen zostało założone w roku 1987  przez dr  Gottfrieda Hertzka z myślą o tym, by cały dorobek wiedzy, jaki Święta pozostawiła, intensywnie badać i rozpowszechniać. Medycyna św. Hildegardy to kopalnia wiedzy i ogromna nadzieja. Nieocenioną wartość mają zalecenia Świętej, które mogą zapobiec licznym chorobom cywilizacyjnym. Szczególną zaletą tej medycyny jest fakt, że wzmacnianie zdrowia następuje poprzez stosowanie naturalnych środków, które nawet o 80% mogą obniżyć zapadalność na choroby autoimmunologiczne.

Na czele Towarzystwa Przyjaciół św. Hildegardy z siedzibą nad jeziorem Bodeńskim od roku 1997  stoi dr Wighard Strehlow, naturoterapeuta – wieloletni znawca, ekspert medycyny św. Hildegardy, autor licznych książek i publikacji. Towarzystwo św. Hildegardy zrzesza setki ludzi z całego świata, którzy pasjonują się medycyną św. Hildegardy i dzielą z innymi, gdyż ogromnym nietaktem byłoby zachować tą wiedzę tylko dla siebie.

      Jestem członkiem Towarzystwa Przyjaciół Św. Hildegardy z siedzibą nad jeziorem Bodeńskim i Certyfikowanym doradcą żywieniowym tej medycyny.

Zachęcam wszystkich do zgłębienia  medycyny i filozofii św. Hildegardy. Pozostawiona przez nią wiedza to wspaniała  wskazówka, w jaki sposób można samemu zadbać o zdrowie.

Pozdrawiam wszystkich

Ilona