Biblioteka św. Hildegardy - SwiatOrkiszu

Kategorie

Biblioteka św. Hildegardy 

Przepisy Hildegardy z Bingen od lat cieszą się popularnością. Jej medycyna kładzie bowiem nacisk na prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia, a także leczenie nie tylko cielesnych, ale i duchowych źródeł bólu. Książki św. Hildegardy z Bingen to wspaniały prezent dla każdego, kto pragnie zadbać o swój rozwój w oparciu o naturalne produkty.

Książki św. Hildegardy z Bingen

Biblioteka św. Hildegardy z Bingen to przede wszystkim całościowy program zdrowotny, terapia żywieniowa na różne dolegliwości zdrowotne i choroby. Terapia mniszki opiera się przede wszystkim na spożywaniu określonych produktów, które pozytywnie wpływają na siły witalne człowieka. Wśród dzieł św. Hildegardy znaleźć można zarówno traktaty filozoficzno – teologiczne, medyczne jak i inne, które w kompleksowy sposób opisują sposób, w jaki powinniśmy dbać o nasz organizm, aby zachować jak najdłużej zdrowie i młody wygląd. 
Kupując książki św. Hildegardy poznamy nie tylko ciekawe przepisy mniszki, ale też zasady, które wprowadzone do naszej codziennej diety pozwolą odmienić życie nasze i naszych bliskich.
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce