Kosmetyki naturalne - SwiatOrkiszu

Kategorie

Kosmetyki naturalne 

Naturalne kosmetyki św. Hildegardy to produkty oparte na ziołach uprawiane w ekologiczny sposób z domieszką orkiszu. Nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, parabenów i nie są testowane na zwierzętach. Są  to kosmetyki ekologiczne polecane również małym dzieciom, osobom z problemami skórnymi, osobom wybierającym najlepsze kosmetyki na bazie roślin bez chemicznych domieszek.

  • Naturalne kosmetyki św. Hildegardy opracowane zostały z myślą o osobach ceniących produkty ekologiczne wykonane na bazie roślin bez chemicznych domieszek. Kremy naturalne do twarzy nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, parabenów. To bogactwo roślin zamknięte w eleganckie opakowanie idealne na prezent. Tylko naturalne składniki kosmetyków potrafią w skuteczny sposób poradzić sobie ze zmarszczkami, pajączkami i innymi zmianami skórnymi. Kosmetyki ekologiczne to produkty wysokiej jakości znane i cenione na całym świecie.

  • Oleje naturalne stały się bardzo modne w pielęgnacji zarówno ciała włosów jak i twarzy. To naturalne kosmetyki o uniwersalnym zastosowaniu i w najprostszym wydaniu. Wykonane na bazie roślin bez chemicznych dodatków i domieszek. Olejki naturalne z naszej oferty nie zawierają barwników i parabenów dzięki czemu polecane są również małym dzieciom oraz osobom z problemami skórnymi.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce