Produkty naturalne dr Jentschura - SwiatOrkiszu

Kategorie

Produkty naturalne dr Jentschura 

Produkt Doktora Jentschury to przede wszystkim oczyszczanie organizmu z toksyn, odkwaszanie i utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej Detoksykacja organizmu nabiera coraz większego znaczenia w zachowaniu zdrowia i procesie zdrowienia. Poszukiwanie skutecznej drogi rozwiązania takich problemów jak szybsze starzenie się organizmu, powstawanie cellulitu, wypadanie włosów, dolegliwości menopauzy, migreny, zakwaszenie organizmu wskutek intensywnego wysiłku fizycznego itd., po wielu latach badań, sprawiło, że dr. Peter Jentschura znalazł sposób na oczyszczenie organizmu. Jego kuracja oczyszczająca organizm bazuje na kilku podstawowych produktach, których skuteczność potwierdzili jego zadowoleni pacjenci.  • Kaszki ekologiczne to produkty wspomagające oczyszczanie organizmu z toksyn. Wprowadzenie ich do codziennej diety ma korzystny wpływ na zdrowie. Mogą być stosowane jako kaszki dla dzieci, kobiet karmiących, dla pracowników naukowych i sportowców. Są bogate w błonnik, nie zawierają sztucznych dodatków i wspomagaczy.

  • Kuracja wzmacniająca to zestaw przypraw mających pozytywny wpływ na zdrowie. Można je spożywać w dowolnej ilości samodzielnie lub jako dodatek do kaszek, musli, warzyw, ziemniaków itp. Znajduje zastosowanie jako kuracja oczyszczająca organizm, ponieważ bazuje wyłącznie na ekologicznych składnikach. Może być również stosowana jako suplement zdrowej i zbilansowanej diety.

  • Zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu chorób, przede wszystkim odpowiada za osłabienie kondycji fizycznej. Oferujemy herbatki oczyszczające, które mają właściwości antyoksydacyjne. Zwiększają tempo trawienia, pomagają wydalać gazy, rozładowują wzdęcia i likwidują niestrawność. Herbata odkwaszająca to bogactwo ziół, które w naturalny sposób przyczyniają się do poprawienia kondycji organizmu.

  • Sól zasadowa do kąpieli powoduje natłuszczenie skóry. Zapobiega również rozprzestrzenianiu się grzybów, dlatego też polecana jest w szczególności osobom cierpiących na atopowe zapalenie skóry. Sól zasadowa pomaga również na zakwaszenie organizmu, a dodatkowo redukuje cellulit. To produkt najwyższej jakości stosowany w codziennej pielęgnacji ciała.
  • Produkty doktora Jentschury cieszą się dużym zaufaniem klientów. Wśród nich można znaleźć m.in. odżywcze krople do włosów, które wspomogą ich naturalny porost. Bogactwo olejków i substancji odżywczych sprawia, że włosy są odżywione, lepiej rosną i nie rozdwajają się. Produkty doktora Jentschury to gwarancja zdrowia i pięknego wyglądu w najlepszej cenie.
ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce