Węgiel aktywny z kokosa Food Grade 300 mg x 100 Vege caps. - SwiatOrkiszu

Kategorie

Białka Vege/Witaminy/Minerały

Węgiel aktywny z kokosa Food Grade 300 mg x 100 Vege caps.

Węgiel aktywny z kokosa Food Grade 300 mg x 100 Vege caps.

Szybka wysyłka - w ciągu 24h
Zawsze aktualne stany magazynowe
Najszersza oferta produktów orkiszowych w Polsce

24,00 zł

w tym VAT

Telefon

Masz pytanie

+48 530 840 449

+48 665 366 659

Poniedziałek-Piątek

Zegar

9:00-15:00

Węgiel aktywny z kokosa Food Grade 300 mg x 100 Vege caps.

Wysokiej, spożywczej jakości (FOOD GRADE) węgiel aktywny pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego, charakteryzujący się dużą powierzchnią absorpcyjną.

Węgiel aktywny z kokosa - skład

Składniki

1 kapsułka

(dzienna porcja)

Węgiel aktywny

300 mg

Składniki: węgiel aktywny, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).

Jak stosować węgiel aktywny z kokosa?

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania: 100 kapsułek VEGE.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Właściwości węgla aktywnego:

  •  wykazuje właściwości adsorbujące
  •  przeciwdziała nadmiernej akumulacji gazów jelitowych
  •  poprawia komfort trawienny

Węgiel aktywny to pierwiastkowa postać węgla, charakteryzująca się bardzo dużą porowatością. Dzięki istnieniu rozległej sieci porów, węgiel taki posiada bardzo dużą powierzchnię właściwą (nawet ponad 3000 m2/g). Takiej aktywacji węgla dokonuje się poddając węgiel działaniu wysokiej temperatury przy ograniczonym dostępie powietrza.

Dzięki tak rozbudowanej powierzchni, węgiel aktywny posiada znakomite właściwości adsorpcyjne (adsorbent) i jest w stanie wiązać powierzchniowo i neutralizować wiele substancji. Ponadto, jako adsorbent znalazł zastosowanie również w kosmetyce (maseczki oczyszczające skórę), w środkach higienicznych (wybielające pasty do zębów) czy w wielu innych dziedzinach, jako środek filtrujący (np. w akwarystyce)

Pochodzenie węgla aktywnego

Wiele produktów na rynku opartych jest na niskiej jakości, technicznym węglu aktywnym otrzymywanym z węgla drzewnego lub kopalnego, które nie są przeznaczone do celów konsumpcyjnych, lecz do zastosowań przemysłowych czy technicznych. Ze względu na niską klasę czystości użytego węgla, mogą one zawierać szkodliwe dla zdrowia substancje. Najbezpieczniejszym źródłem czystego węgla aktywnego z przeznaczeniem do konsumpcji są łupiny orzechów kokosowych.

MEDICALINE Konrad Malitka

OSTRÓWIEC 150

05-480 KARCZEW

 

 

Zobacz również

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce