Miód lipowy 400g - SwiatOrkiszu

Kategorie

Miody i cukry

Miód lipowy 400g

Miód lipowy 400g

Szybka wysyłka - w ciągu 24h
Zawsze aktualne stany magazynowe
Najszersza oferta produktów orkiszowych w Polsce

32,00 zł

w tym VAT

80,00 zł za kg

Telefon

Masz pytanie

+48 530 840 449

+48 665 366 659

Poniedziałek-Piątek

Zegar

9:00-15:00

Miód lipowy 400g

Miód lipowy uważany jest za najlepszy środek w walce z przeziębieniem i grypą. Jest to prawdziwa perła wśród miodów. Aromatyczny, intensywny i pełen dobroczynnych właściwości. Pozyskiwany z nektaru kwiatów lipy, zachwyca wyrazistym smakiem oraz lekko mentolowym, kwiatowym zapachem.

Oferowany tutaj miód lipowy pochodzi z rodzinnego Gospodarstwa Pszczelarskiego "Dutkowiak", gdzie tradycja pszczelarstwa przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. To gwarancja jakości i wierności naturze, bez zbędnych dodatków, prosto z ula do słoika.

Właściwości miodu lipowego

  • wyróżnia się silnym aromatem i zdecydowanym smakiem,
  • dzięki dużej zawartości olejków eterycznych niszczy drobnoustroje występujące na błonach śluzowych dróg oddechowych, zwłaszcza nosa i gardła,
  • ma działanie napotne, przeciwgorączkowe, przeciwskurczowe, przeciwkaszlowe i wykrztuśne,
  • zawarte w nim olejki eteryczne wywierają też łagodne działanie rozkurczające i uspokajające, co ważne dla osób z chorobami serca i naczyń.

Dla kogo miód lipowy?

  • przy przeziębieniu, grypie, w chorobach przebiegających z wysoką temperaturą i schorzeniach dróg oddechowych,
  • w chorobach serca i układu krążenia.

Tak więc miód lipowy świetnie sprawdza się jako dodatek do napojów, deserów, a także w roli naturalnego wsparcia w okresie przeziębień. Ceniony za swoje właściwości antybakteryjne i uspokajające.

  • Dostępny w  pojemnościach: 900g i 400g.
  • Data przydatności na opakowaniu.
  • Pochodzenie:  Gospodarstwo Pszczelarskie " Dutkowiak", Jana Paska 68.Polska, Sulęcin, Polska.

Produkty powiązane

Zobacz również

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
- proszę zostaw wiadomość, a otrzymasz odpowiedź wkrótce