NATURALNE KOSMETYKI
   Naturalne kosmetyki św. HILDEGARDY to naturalne piękno pozyskiwane z produktów spożywczych i ziół. Hildegarda nie pozostawiła niestety po sobie żadnych recept na kremy, jednak wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry odnaleziono w jej książkach. Często opisywała cudowne działanie olei pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, które wpływają regenerująco na skórę.

     Proponujemy Państwu wysokiej jakości kosmetyki doktora Strehlowa, które nie zawierają żadnych chemicznych środków konserwujących, między innymi parabenów, substancji przedłużających trwałość kosmetyku. Podejrzewa się, że substancje te mogą przyczyniać się do powstania nowotworu. Większość kosmetyków zawiera w swoim składzie również parafinę i wazelinę, które pokrywają skórę jak plastik i blokują transport witamin do wnętrza naszej skóry.

     Skład kremów św. Hildegardy jest 100% naturalny, rośliny wykorzystywane do produkcji kremów pochodzą z kontrolowanych upraw. Cudowne działanie kosmetyków opiera się w dużej mierze na zawartym w kosmetykach orkiszu, który posiada wszystko, czego człowiek potrzebuje do życia. Kosmetyki zawierają cenne antyoksydanty. Rośliny lecznicze zawarte w kosmetykach zawierają kwiaty, bioflawonoidy, które chronią komórki przed atakiem wolnych rodników, serwatkę, która posiada to samo PH -5,5 co skóra. Serwatka jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę, dlatego idealnie nadaje się do pielęgnacji. Posiadają  też witaminę E.
Kosmetyki dr Strehlowa to źródło naturalnych składników, które regenerująco i zdrowotnie wpływają na skórę, chroniąc ją  przed  niekorzystnym wpływem środowiska. Krem z kwiatów lilii, woda z kwiatów lilii, woda fiołkowa, maseczka szałwiowa, peeling z irysów, krem ochronny, virita balm( wspomaga gojenie )  -  stanowią wspaniały zastrzyk  naturalnych witamin.