Firma Hangler 30 latnie doświadzenie w produkcji przypraw św. Hildegarday

 
   Firma Naturprodukte Hangler  istnieje od 1989r. Założycielką firmy była nieżyjąca już pani Hermine Hangler. Za wstawiennictwem św. Hildegardy  z Bingen i poprzez  przestawienie się na sposób odżywiania i życia zalecany przez Świętą,  doświadczyła Hermine Hangler uleczenia długoletnich chorób. Krótko po tym, z wdzięczności i zachwytu zaczęła zwracać uwagę innym ludziom na św. Hildegardę i założyła mały zakład z produktami naturalnymi wg św. Hildegardy.

   Z tych skromnych początków rozwinęło się w międzyczasie rodzinne przedsiębiorstwo, przejęte w 2000 roku przez syna Roberta, który pracował już wiele lat w produkcji win ziołowych. Od śmierci matki Hangler tj. od 2011r prowadzi on dalej  przedsiębiorstwo z swoim bratem imieniem Friedrich.  Najmłodszy brat Rainer, który jest proboszczem diecezji Salzburg, służy rodzinie doradztwem w sprawach dotyczących duchownej literatury św. Hildegardy.

   Przedsiębiorstwo stosuje produkty najwyższej jakości, począwszy od wina ekologicznego z rejonu Burgenland , ziarna orkiszu z gospodarstw ekologicznych w Górnej Austrii, aż po świeże zioła , które są uprawiane również w ekologicznych  gospodarstwach w Tyrolu i w ogrodach klasztornych jednego z braci.

   Poprzez udział w seminariach szkoleniowych u dr Gottfrida Hertzka i uwzględniając pierwopisy św. Hildegardy firma Hangler współracuje z fachowcami z kręgów Hildegardowych. Wina ziołowe produkuje firma przy użyciu wysokiej jakości składników w warunkach nieprzemysłowych, celem zapewnienia kontynuacji wysokiej jakości.

Kilka słów od firmy Hangler

"   ...Zależy nam na wykonywaniu naszej pracy zawsze zgodnie z duchem św. Hildegardy z Bingen, by przekazywać Państwu te cenne dary, które podarował nam Bóg poprzez tę Świętą.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za dotychczas okazywane zaufanie i będziemy się dalej starać sprostać Państwa oczekiwaniom"

Rodzina Hang